menu
Cerrar

O nas

Chcemy abyś poznał nas lepiej.

Topciment to hiszpańskie producent mikrocementu z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem na rynku, od założenia firmy w 2005 roku.

Przyczyna jest ważna na rynku. Od początku istnienia naszej firmy stale rośniemy w siłę i stajemy się lepsi z każdym dniem.

Nasza filozofia ustaw się na 7 solidnych filarach:

Produkcja

Każdy produkt sprzedawany przez Topicment jest produkowany wewnątrzzakładowo w taki sposób, aby był oferowany przez naszych klientów, jako najlepsze produkty.

Dystrybucja

Obecnie jesteśmy rezprezentowanymi przez sieć naszych dystrybutorów w ponad 20 krajach: w Niemczech, Korei Południowej, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Rosji, Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Meksyku, Kenii, Danii, itd.

Każdy z dystrybutorów jest odpowiednio wyszkolony i wykwalifikowany pod względem obsługi klienta indywidualnego jak i zawodowców używających mikrocementu.

Szkolenie

Efekt końcowy aplikacji naszych produktów jest dla nas bardzo ważny, dlatego też inwestujemy w ciągłe szkolenia dystrybutorów oraz użytkowników. Oferujemy certyfikowane kursy teoretyczno-praktyczne na poziomie eksperckim.

Doradztwo

Nasz wykwalifikowany personel specjalizujący się w codziennych kontaktach natychmiast na każde pytanie oraz rozwieje każdą wątpliwość. Nieustannie dziel się całą zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi dostawcami jak i zawodowcami.

Badania i rozwój

Największy nacisk kładziemy na Dział Badań i Rozwoju. Dzięki stałej atencji oraz wysiłkowi włożą się do pracy, będą w stanie znaleźć produkty, które skupią się na potrzebach rynku. Zróżnicowane i wyjątkowe nasze produkty są olbrzymią zaletą dla zawodowców w przemyśle budowlanym i dekoracyjnym, jak i dla klientów końcowych.

Logistyczny

Naszym celem jest skrócenie czasu dostawy produktów i błyskawiczne dostarczenie ich do każdego zakątka świata. Od czasu dostarczenia zamówienia mija 24 do 48 godzin zanim zostanie wprowadzony do wiadomości. Współpracujemy z róznymi firmami spedycyjnymi w tej sieci dostawczą aby zapewnić klientom właściwy produkt lub czas.

Środowisko

Szanujemy i troszczymy się o środowisko, dlatego jesteśmy zobowiązani do tego, aby nasze produkty były wykonane z naturalnych materiałów i czystych minerałów. Żywica i lakier nie bazują na rozpuszczalnikach leczniczych na wodzie. Surowce do produkcji energii elektrycznej i surowców naturalnych. Produkty są zgodne z ustawieniami dotyczącymi pracy, w czasie rzeczywistym, w czasie rzeczywistym.

Kontakt

Bezpośredni kontakt:

Email: info@topciment.pl
Telefon: +34 963 925 989
Adres: 33 ul. Manises 46940, Hiszpania

Lub wypełnij formularz kontaktowy:

Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
Kraj / Obszar*
Przeczytałem i akceptuję politykę prywatności*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowyc*
Autoryzacja przesyłania danych osobom trzecim*
Wiadomość*
Jak nas znalazłeś?*

Topciment to hiszpańskie producent mikrocementu
         

33 Rosas st. · Manises 46940 · Hiszpania · Telefon: +34 963 92 59 89 · info@topciment.pl

Warunki i Oświadczenie Prywatności | Poliyka Cookie