menu
Cerrar

Topciment zmienia swój wizerunek!

Od Topciment postanowiliśmy zrobić kolejny krok w zakresie designu i zaktualizowaliśmy nasz wizerunek oraz estetykę naszych wiaderek . Prezentujemy naszą ofertę produktów Sttandard , o tej samej jakości i wydajności, ale z odnowionym wizerunkiem o wiele bardziej wizualnym i aktualnym, bez utraty istoty Topciment.

Sttandard

Dzięki temu ulepszeniu chcemy wspiąć się o krok w zakresie projektowania i mieć wizerunek, który naprawdę reprezentuje naszą markę. TOP materiał, TOP design.

Ponadto do każdego z produktów przypisaliśmy określony kolor, aby ułatwić ich identyfikację, a tym samym ułatwić pracę wszystkim osobom, które pracują z naszymi materiałami.

Charakterystyczny TT Topciment zyskuje na znaczeniu w tym nowym designie i jest centralną osią odnowienia wizerunku i nazw produktów. Tak więc dwuskładnikowa linia mikrocementowa zmienia nazwę. Jest to ryzykowny krok, ale przechodzimy od bardzo ogólnej nazwy jako dwuskładnikowego do niestandardowego Topciment: Sttandard, zawsze z naszym TT wzmacniającym markę.

Dlatego zmieniam y nazwę naszych dwuskładnikowych mikrocementów:

Jednak zmiana ta dotyczy nie tylko poziomu estetycznego, ale także jakości i ergonomii wiaderek, ponieważ skupiamy się nie tylko na obrazie, ale także na osiągnięciu najlepszej jakości we wszystkim, co otacza Topciment.

Logo Sttandard

Dzięki tym wszystkim ulepszeniom Topciment chce wzmocnić swój wizerunek i pozycję, a także najlepszą markę mikrocementu pod względem jakości materiału, a także pod względem wzornictwa. Zawsze nie zapominając o klijentach, którzy z nami współpracują, ponieważ wszystko jest dla nich         

33 Rosas st. · Manises 46940 · Hiszpania · Telefon: +34 963 92 59 89 · info@topciment.pl

Warunki i Oświadczenie Prywatności | Poliyka Cookie