menu
Cerrar

Pokrycia ścienne

Wiele razy, rozważając podszycie ścian w niektórych pokojach lub w całym domu, zastanawiamy się, jakie jest najlepsze rozwiązanie do przeprowadzenia tych ważnych zmian i jaka jest technika, która pozwoli nam zaoszczędzić więcej niedogodności i pieniędzy , Poszukujemy również materiału, który daje nam jakość i estetyczny i trwały rezultat.

Mikrocement, ze względu na swoją odporność i łatwą konserwację, jest idealny do każdego rodzaju powłoki, jednak mikroukład świeci własnym światłem na ściany, zwłaszcza te, które wymagają stałej higieny i czyszczenia, takie jak ściany kuchnia lub łazienka. Materiał ten sprawia, że niepotrzebne skomplikowane prace i zanieczyszczenia są idealne do wszystkich rodzajów pobytów.


Okładziny ścienne en baños

Topciment opracował bezkonkurencyjny produkt do pokrywania ścian: Microfino.

Microfino to mikrokompozycja do dekoracyjnych wykończeń o drobnoziarnistej fakturze, bardzo przyjemna i jedwabista w dotyku, która daje charakterystyczny efekt znaku wodnego. Te właściwości sprawiają, że Microfino jest idealnym produktem do okładzin ściennych i produktem wymaganym przez projektantów i projektantów wnętrz na całym świecie.


Naturalne pokrycia ścienne

Inną wysoką jakością oferowaną przez Topciment jest Microdeck. El Microdeck Jest to mikrokompozycja o średniej teksturze, która jest stosowana głównie na podłogach, jednak po nałożeniu na ściany techniką "Świeże na świeże” otrzymujesz wykończenie niemal tak gładkie, ale bardziej naturalne niż Microfino, ponieważ znaki wodne są mniej doceniane.


Revestimientos de paredes con microcemento

Oba produkty w połączeniu z gamą kolorów, tekstur i lakierów z Topciment sprawiają, że pokrycie ścian pomieszczeń nabiera wymiaru estetycznego przewyższającego wszystko, do czego jesteśmy przyzwyczajeni.

         

33 Rosas st. · Manises 46940 · Hiszpania · Telefon: +34 963 92 59 89 · info@topciment.pl

Warunki i Oświadczenie Prywatności | Poliyka Cookie