menu
Cerrar

Mikrocement w kuchniach

Najlepsze dania przygotowywane są w środowisku, które służy jako źródło inspiracji.

Każdy szef kuchni potrzebuje elementów towarzyszących ich kreatywności, a mikrocement jest tak wszechstronny, jak ludzie: każdy styl ma wykończenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o nową kuchnię roboczą, czy o reformę, możesz osiągnąć całkowicie unikalne efekty końcowe. W przypadku przebudowy przylega do istniejącej podpory o maksymalnej grubości 3 milimetrów, co pozwala na szybszą aktualizację ścian i podłogi bez konieczności prac, hałasu i zanieczyszczeń.

Dla wszystkich stylów

Mikrocement to neutralny materiał, który łączy się w każdym typie kuchni, od klasycznych po współczesne, przechodząc przez przemysł i Nordic. Jasne odcienie zapewnią jasność i amplitudę, a ciemne stworzą przytulne przestrzenie. W otwartych kuchniach mikrocement oferuje możliwość pokrycia podłogi jako salonu, zharmonizowania całości i zapewnienia ciągłości. Wręcz przeciwnie, jeśli chodzi o rozróżnianie i tworzenie kontrastów, można wybrać przeciwne kolory i rozróżnić w ten sposób pokoje. Po wybraniu wykończenia mikro-zaprawy następnym krokiem jest wybór mebli zgodnie z zastosowanymi kolorami i uzyskanymi efektami. W tym przypadku meble można pokryć mikrocementem, aby uzyskać oryginalny design i w 100% ekskluzywny.

Kuchnia powinna być utrzymywana w czystości, ponieważ działa z żywnością. Podłoga i ściany są stale narażone na odpryski tłuszczu i / lub cieknące ciecze. W tym aspekcie mikrocement ma wielką zaletę: jego konserwacja jest bardzo prosta. Nie mając połączeń, czyszczenie jest bardzo proste: dzięki gamie produktów Topclean Ecoclean podłoga i promienne ściany pozostaną. Pozwala to uniknąć stosowania agresywnych produktów, takich jak wybielacz lub amoniak, które wytwarzają nieprzyjemne opary i mogą powodować problemy zdrowotne.

Cocinas con microcemento

Komfort i personalizacja są powiązane z uzyskaniem fantastycznych kuchni z jednym elementem wspólnym: powłoką mikrocement.

         

33 Rosas st. · Manises 46940 · Hiszpania · Telefon: +34 963 92 59 89 · info@topciment.pl

Warunki i Oświadczenie Prywatności | Poliyka Cookie