menu
Cerrar

Mikrocement bez problemów

Reforma polegająca na mikrocement wykonana przez doświadczonych specjalistów i wysokiej jakości produkty zapobiega pojawianiu się problemów podczas i po zakończeniu tego samego

Pierwszym krokiem jest wybór specjalisty, który zna różne materiały i wybiera najlepszą jakość. Zróżnicowanie rodzajów mikrocementa i zastosowanie ich na powierzchni, dla której zostały opracowane, jest niezbędne do zagwarantowania udanej reformy. Odpowiednia porada zaczyna się od analizy powłoki, która ma być pokryta, oraz obliczenia produktów, czasów i kosztów dostosowanych do metrów kwadratowych, które mają zostać zreformowane.

Aby umieścić mikro cement, nie trzeba podnosić oryginalnego wspornika, ale należy go odpowiednio przygotować. Jeśli w podłodze lub ścianach znajdują się połączenia, różnica wysokości i pochłaniania między materiałem a połączeniami musi być dopasowana. Po wyrównaniu podstawy należy wykonać podkład, który oprócz zapewnienia przyczepności między istniejącym a nowym materiałem, pozostawi powierzchnię o jednorodnej porowatości. Zaleca się również stosowanie siatki z włókna szklanego, aby zapobiec pękaniu podstawy.

Instrukcje dotyczące używania mikrocementu muszą być ściśle przestrzegane, aby zapewnić bezproblemową pracę. Dobry specjalista prawidłowo wymiesza składniki różnych produktów, aby zapewnić maksymalną wydajność produktów (twardość, nieprzepuszczalność itp.). Z drugiej strony, przestrzeganie czasów suszenia jest niezbędne, aby uniknąć pojawienia się plam wilgoci.

Zadanie, które doskonale spełnia kroki aplikacji, nie stwarza trudności.

Topciment garantiza productos de la mejor calidad, aplicadores certificados y expertos en microcemento

Aplikacja z Topciment gwarantuje produkty o najwyższej jakości, certyfikowanych aplikatorów i ekspertów w dziedzinie mikrocementaw, doradztwo techniczne podczas wykonywania prac i sprawny zespół do rozwiązywania istniejących wątpliwości. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

         

33 Rosas st. · Manises 46940 · Hiszpania · Telefon: +34 963 92 59 89 · info@topciment.pl

Warunki i Oświadczenie Prywatności | Poliyka Cookie