menu
Cerrar

Topciment zaleca Festool do perfekcyjnego zastosowania

Dobre zastosowanie mikrocementu jest uwarunkowane kilkoma czynnikami, wśród których istotne jest posiadanie produktów wysokiej jakości, które muszą iść w parze z profesjonalistą, który opanował technikę aplikacji, ale także użyć najlepszych narzędzi, aby osiągnąć nadzwyczajne wykończenie. Połączenie produktów Topciment i maszyn Festool zapewnia gwarantowane aplikacje sukcesu.

Metoda aplikacji Topciment wymaga różnych narzędzi dla każdego z kroków. Zgodnie z etapami naszego procesu aplikacji zalecamy następujące maszyny Festool:

Miksery i mieszadła MX:

Doskonałe maszyny do uzyskania jednolitego i łatwego w użyciu zestawu. System ErgoFix pozwala na dostosowanie wysokości pręta, aby nie urazów kręgosłupa. Ponadto produkcja jego gumowych krawędzi jest zaprojektowana tak, aby wytrzymać możliwe uderzenia i silne uderzenia.
Pręty można włączać bez użycia narzędzi. W szczególności pręty spiralne HS są doskonale dostosowane do maszyn i mogą przenosić do 60 kg materiału.
Są idealne do ciężkich i lepkich mieszanin, takich jak mikrocementy, samopoziomujące lub żywice epoksydowe.


Miksery i mieszadła MX:

Szlifierki mimośrodowe ROTEX:

Ten model maszyny jest najlepszy do szlifowania mikrocementów i usuwania niedoskonałości i reliefów.


Jest to podstawowe narzędzie przy zakończeniu procesu aplikacji. Podkreśla swoją ergonomiczną rączkę, łatwość, z jaką zmiany płyty i możliwość realizacji trzech rodzajów ruchów w celu uzyskania efektów szlifowania: gruby, drobny lub polerowany.


Zalecamy zamontowanie niebieskiej płyty szlifierskiej ROTEX na szlifierce, z niezbędną twardością dla mikromorterów Topciment.


W celu uzyskania wysokiej wydajności szlifowania, z najwyższą możliwą jakością i myślą o zdrowiu tych, którzy go używają, Festool opatentował system MULTI-JETSTREAM, który umożliwia stałą regenerację powietrza, chłodzenie maszyny i redukcję przeszkód.

Szlifierki mimośrodowe ROTEX

Systemy mobilne CLEANTEC:

Nowoczesne odkurzacze, dzięki którym można osiągnąć wyjątkową czystość przy rekordowej prędkości.

Jest to najlepszy sposób na uniknięcie chmur zabrudzeń podczas wykonywania prac. Podobnie zapobiega wdychaniu ciągłego pyłu, który może powodować szkodliwe skutki dla zdrowia ludzi, którzy używają szlifierki każdego dnia.

Z drugiej strony, jego konstrukcja została zaprojektowana z myślą o wygodnym transporcie, ponieważ ma solidną konstrukcję, duże koła i stalowe wały, aby uniknąć uszkodzenia podczas podróży i uniknąć wywrócenia.

Rezultaty stosowania tych narzędzi w połączeniu z produktami Topciment do stosowania mikrocementów to prace najwyższej jakości, czyste i zdrowe.

Więcej informacji:  https://www.festool.pl/

Sistemas móviles CLEANTEC de Festool ideales para el microcemento
         

33 Rosas st. · Manises 46940 · Hiszpania · Telefon: +34 963 92 59 89 · info@topciment.pl

Warunki i Oświadczenie Prywatności | Poliyka Cookie