menu
Cerrar

Handlowcy

Chcesz zostać dystrybutorem??

W Topciment chcemy na ciebie liczyć. Naszym celem jest to abyś mógł zaoferować swoim klientom innowacyjne i wartościowe produkty by sprostać wysokim wymaganiom rynku. Pomożemy Ci, służąc naszym ogromnym doświadczeniem oraz udostępnimy sprzęt potrzebny do dystrybuowania naszych produktów.

Jeśli zamierzasz zostać dyctrybutorem mikrocementu Topciment, tym samym przyczyniając się do naszych bieżących procesów doskonalenia i rozbudowy aby nadać większą wartość naszej firmie - to czekamy właśnie na Ciebie!

Zalety bycia
dystrybutorem Topciment

Bycie dystrybutorem Topciment niesie ze sobą nieskończone korzyści. Troszczymy się o Ciebie od samego początku oraz przez cały czas trwania procesu. Jesteśmy zawsze przywiązani do wartości, które nas wyróżniają: konsekwencja w działaniu, odpowiedzialność oraz praca zespołowa.

Zadbamy o to by wzmocnić Twoje umiejętności w kwestii zwiększenia sprzedaży. Skoro Ty zyskasz, my również zyskamy razem z Tobą. Będąc dystrybutorem Topciment, stajesz się częścią rodziny Topciment, tak więc będziesz miał dostęp do całej sieci dystrybutorów i ekspertów.

W dodatku, będziesz mógł skorzystać z:

  • Porady komercyjnej i technicznej
  • Wsparcia marketingowego
  • Szkoleń
  • Zgodność z kanałami dystrybucji

Skontaktuj się z nami a poinformujemy Cię o wszystkim bez żadnych zobowiązań.

Co możemy Tobie zaoferować??

Kursy i szkolenia

Naszym dystrybutorom w Topciment stale służymy radą. Prowadzimy kursy i szkolenia, dzięki którym nasi zawodowcy posiadają pełną wiedzę oraz znają perocedury aplikacji mikrocementu Topciment.

Nasze certyfikowane kursy - z poświadczeniem kompetencji - są prowadzone przez profesjonalistów, którzy szkolą na temat technik aplikacji mikrocementu Topciment. Kursy są dokładne, solidne, nadzwyczaj praktyczne - rozwiewają wszelkie wątpliwości, które mogą się pojawić.

Wsparcie graficzne i marketingowe

Gdy staniesz się dystrybutorem Topciment, otrzymasz niezbędne w codziennej pracy wsparcie ze strony reklamowo-marketingowej. Naszym celem jest zapewnienie Ci potrzebnego sprzętu oraz dostarczenie rozwiązań z pomocą spersonalizowanego serwisu.

Udostępnimy ekspozycję produktów, katalogi, broszury, paletę barw oraz wykończeń o liczbie ponad 30 próbek, zdjęcia, kopie zapasowe...wszystkie narzędzia potrzebne do tego aby ułatwić Ci sprzedaż naszych produktów.

System pigmnetacji

Oddajemy Ci do dyspozycji unikatowy na rynku system pigmentacji. Tan program komputerowy przygotowuje kolor wybrany przez klienta spośród naszej palety barw. Dzięki takiemu innowacyjnemu narzędziu jest możliwość odtworzenia wybranego koloru z zachowaniem maksimum bezpieczeństwa oraz wiarygodności.

Za pomocą czterech zmiennych: rodzaj produktu (Microbase, Microfino, Microdeck, itd.); ilość produktu (10 Kg, 20 Kg, itd.); kolor wybrany z palety barw Topciment, oraz środek uszczelniający (DSV lub WT) służący do wykończenia mikrocementu - urządzenie automatycznie przygotowuje odpowiedni pigment, minimaizując w ten sposób margines błędu.

Doświadczenie w sektorze

Topciment to firma z ponad dzięsięcioletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji mikrocementu. Siedziba firmy znajduje się w Walencji,a nasza sieć swoim zasięgiem obejmuje Hiszpanię oraz inne kraje Europy: Niemcy, Holandię, Portugalię, Grecję, Zjednoczone Królestwo, itd.

Doświadczenie jest naszym największym atutem. Możemy się pochwalić wysoce-wykwalifikowaną kadrę pracowników, co czyni z nas wiodącą siłę na rynku mikrocementu.

Umożliwiamy Ci dołączenie do naszej sporej grupy o znakomitej obsłudze klienta oraz z gwarancją osiągania wyników od pierwszego dnia pracy.

Polityka cenowa

Mając świadomość, że nasz wzrost zależy w dużej mierze od dystrybutorów, ustanowiliśmy politykę cenową opartą na odsetku rabatów, stworzoną by ułatwićobliczenie marży. W obszarach sprzedaży o zbliżonej dostępności, obiecujemy nie sprzedawać naszych produktów zarówno przedsiębiorcom jak i klientom końcowym w celu umożliwienia Wam, dystrybutorom, określenia swoich preferencji.

Chcemy nawiązać z Tobą długotrwałą współpracę aby czerpać najlepsze wzajemne korzyści. My jako producenci inwestujemy w nasz proces produkcji, podczas gdy Twoją misją będzie udostępnianie produktów naszym operatorom, zarówno w czasie jak i w przestrzeni.

microcementos
microcementos

Kontakt

Skontaktuj się z nami
Jeśli potrzebujesz więcej informacji, masz jakieś pytania - skontaktuj się z nami.
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
Kraj / Obszar*
Przeczytałem i akceptuję politykę prywatności*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowyc*
Autoryzacja przesyłania danych osobom trzecim*
Wiadomość*
Jak nas znalazłeś?*

         

33 Rosas st. · Manises 46940 · Hiszpania · Telefon: +34 963 92 59 89 · info@topciment.pl

Warunki i Oświadczenie Prywatności | Poliyka Cookie